خبرمقالات

معرفی بزرگان حوزه IT این قسمت Scott Lowe

معرفی بزرگان حوزه IT این قسمت Scott Lowe

 

آقای Scott Lowe یکی از معماران ارشد شرکت VMware است که از سال 1994 کار خودش را در حوزه تکنولوژی شروع کرد و تقریباً بیش از 20 سال هست که در این حوزه مشغول به فعالیت می‌باشد.

در ابتدا به عنوان یک همه کاره در انجام امور مختلف شبکه ایفای نفش می‌کرد، از database administration در پروژه‌های برنامه‌نویسی گرفته و پشتیبانی در نقش Help Desk شبکه.
بعدها کارش را به عنوان یک instructor، یک technical trainer بخصوص در حوزه مایکروسافت یا (Microsoft Certificated Trainer (MCT، مدیر IT، مهندس سیستم، مشاور و همچنین مدیرعامل start-up کوچکی برای VMware دنبال کرد.

اخیراً نیز به عنوان محقق تکنولوژی‌های برتر برای یک شرکت بزرگ در زمینه تولید enterprise storage ها در شمال شرق آمریکا فعالیت می‌کند. همچنین به عنوان معمار مهندسی برای شرکت VMware، بر روی Open Source، Cloud Computing یا رایانش ابری، مجازی‌سازی شبکه

یا (Network Virtualization (NV و همچنین شبکه به عنوان نرم‌افزار یا (Software-Define Networking (SDN به مطالعه، تحقیق و پژوهش می‌پردازد.
لازم به ذکر است Scott Lowe علاوه بر کارهای اشاره شد، در سایت SearchVMware.com که یکی از سایت‌های شرکت VMware است که بر روی مقالات فنی، how-to’s ها، نکات و اخبار تمرکز دارد و کمک می‌کند.

Scott Low همچنین یکی از نویسندگان برتر کتب مجازی‌سازی بر بستر VMware است و تا به حال 6 عنوان کتاب با عناوین زیر در زمینه‌ مجازی‌سازی از ایشان به چاپ رسیده است:

• Mastering VMware vSphere 4, published around VMworld 2009
• VMware vSphere 4 Administration Instant Reference (with Jase McCarty and Matthew Johnson), published in late 2009
• VMware vSphere Design (with Forbes Guthrie and Maish Saidel-Keesing), published in March 2011
• Mastering VMware vSphere 5, published in October 2011
• VMware vSphere Design, 2nd Edition (with Forbes Guthrie), published in March 2013 with updated content for vSphere 5.1 and vCloud Director
• Mastering VMware vSphere 5.5 (with Nick Marshall, who will now take over this series), published in November 2013

تمامی کتب فوق در سایت Amazoon.com و کتابفروشی‌های معروف دیگر موجود است.

شایان ذکر است Scott Lowe در سال 2014 نیز کتابی تحت عنوان OpenStack Architecture Design Guide را جمع‌آوری کرده است که این کتاب نیز در وب سایت OpenStack به نشانی زیر در دسترس قرار دارد:
http://docs.openstack.org/arch-design/content/

جهت آشنایی بیشتر با Scott Lowe می‌توانید به صفحه رسمی ایشان در سایت LinkedIn به نشانی زیر:
http://www.linkedin.com/in/scottslowe

نویسنده : میثم ناظمی

سازن هاست ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه و هاست و هاست وردپرس

و یا به وبلاگ رسمی ایشان به نشانی زیر مراجعه کرده و به مطالعه مقالات ایشان در حوزه مجازی‌سازی و اخیراً متن باز بپردازید:
http://blog.scottlowe.org

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن